Witamy w Certusie

Jesteśmy producentem i dostawcą najwyższej jakości usług i rozwiązań z zakresu produkcji przemysłowej.

Certus, w obecnej formie prawnej, powstał w 2008 roku. Była to kluczowa decyzja w procesie konsolidacji zdobytych doświadczeń oraz wyzwolenia potencjału prywatnej firmy działającej w tej samej branży od ponad 25 lat.

Od tamtej pory zrealizowaliśmy z sukcesem liczne projekty zarówno dla krajowych, jak i zagranicznych klientów, zdobywając ich zaufanie oraz konsekwentnie budując naszą markę i reputację.

.

Tworząc innowacyjne rozwiązania oparte na ciągłym inwestowaniu w technologie oraz kadrę specjalistów budujemy naszą renomę i siłę naszych klientów.

Tadeusz Spyra, założyciel, Wiceprezes Zarządu
  • Ponad 90% powracających klientów

    Koncentrujemy się na budowaniu partnerskich relacji z naszymi klientami. Wierzymy, że ich zadowolenie przekłada się na długoterminową współpracę, na której zyskują obydwaj partnerzy.

Certus

Firma zlokalizowana jest w południowej Polsce w miejscowości Olkusz, gdzie na obszarze 2,18 ha rozlokowane są hale produkcyjne oraz pomieszczenia biurowe o  łącznej powierzchni 3.880 m2.

Zatrudniamy aktualnie ok. 100-osobowy zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów oraz pracowników technicznych zaangażowanych w realizację specjalistycznych projektów.

Przez ostatnie 3 lata realizowaliśmy obszerny program inwestycyjny, który otworzył przed nami nowe możliwości i przyczynił się do dynamicznego rozwoju naszej działalności. Nie chcemy spocząć na laurach, dlatego wciąż śledzimy pojawiające się nowinki technologiczne i rozważamy ich wdrożenie, aby pozostać co najmniej o krok przed konkurencją.

Lokalizacja

  • Dlaczego Certus ?

    Wierzymy, że tak kompleksowej oferty na rynku nie posiada nikt. W krótkim czasie jesteśmy w stanie wyprodukować  elementy maszyn i urządzeń, jak również gotowe specjalistyczne urządzenia o rzadko spotykanych parametrach technicznych, które dodatkowo cechuje dokładność, estetyka oraz ceniona w produkcji seryjnej powtarzalność.

1

Jakość

Naszym strategicznym celem jest zapewnienie najwyższych standardów oferowanych produktów i usług. Proces obsługi klienta przebiega zgodnie z wdrożonymi restrykcyjnymi procedurami kontroli jakości. Weryfikacja przeprowadzana przez działy kontroli jakości oraz działy zaopatrzenia naszych klientów potwierdza ponad 98% zgodność realizacji zamówień.

2

Partnerstwo

Relacje biznesowe opieramy na partnerskiej współpracy traktując je jako kluczowy aspekt budowy zaufania oraz stabilnych i długotrwałych relacji. Wierzymy, że partnerskie relacje są kluczem do wspólnego sukcesu.

3

Kadra i profesjonalizm

Zatrudniamy zespół doświadczonych inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych posiadających wysokiej klasy wiedzę ekspercką oraz bardzo dobrą znajomość branży.

4

Technologia i innowacyjność

Dysponując nowoczesnym i wciąż rozbudowywanym, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, parkiem maszynowym, jesteśmy w stanie zaoferować nowatorskie rozwiązania, jak również zagwarantować zaplecze produkcyjne umożliwiające prawidłowe realizowanie zamówień.

5

Lokalizacja

Posiadamy doskonałą lokalizację przy głównych węzłach komunikacyjnych – trakcji kolejowej, drogi krajowej nr 94, drogi ekspresowej S1 oraz autostrady A4. Ponadto, w oddalonym o ok. 10 km od naszego zakładu Sławkowie znajduje się Euroterminal.